Inzerce-obchod.cz ::: inzertní portál pro soukromou inzerci zdarma, bazar pro všechny


Často kladené otázky


Je vložení inzerátu zpoplatněno?

Ne, vložení inzerátu na náš web je zcela zdarma, bez skrytých poplatků.

Jak mohu upravit nebo smazat svůj inzerát?

V detailu inzerátu klikněte na odkaz "Upravit inzerát". Po zadání hesla, které jste uvedli při vložení inzerátu, budete moci upravit text inzerátu nebo jej celý odstranit z našeho serveru.

Zapomněl(a) jsem heslo k inzerátu. Co mám dělat?

V detailu inzerátu klikněte na odkaz "Upravit inzerát", dále pak na "Nevím heslo". Vyplňte pole "Nové heslo" ve formuláři a klikněte na "Změnit heslo". Na e-mail uvedeném u inzerátu přijde potvrzovací zpráva, ve které následně kliknete na odkaz pro vytvoření nového hesla.

Můj inzerát zmizel, nový nelze přidat. Co se stalo?

Zřejmě jste porušili Podmínky serveru. V takovém případě je inzerát smazán a vaše e-mailová adresa zablokována. Nejčastějšími důvody blokace jsou inzeráty nabízející snadné výdělky, zaručené hubnutí a nejrůznější nekonkrétní nabídky, případně inzeráty porušující zákony ČR.

Inzerce zdarma
Stránky Inzerce-obchod.cz nabízejí přehled inzerátů, které zdarma přidávají uživatelé našeho internetového bazaru. Inzerce je rozdělena do mnoha rubrik, bazar také umožňuje snadné prohledávání inzerátů. Přidání inzerce je snadné - není nutná registrace na našem portále. I pozdější smazání inzerátu není nic obtížného (provádí se odkazem "upravit inzerát" v detailu inzerce).